O Firmie

logo

30 lat doświadczenia


Specjalizujemy się w sprzedaży ciągników i maszyn sadowniczych. Tak długi okres działalności pozwolił nam dostosować ofertę do potrzeb i oczekiwań naszego rynku. Każdy klient obsługiwany jest u nas indywidualnie, dzięki czemu dostosowujemy sprzedawane u nas maszyny do potrzeb nabywcy.

Nasze motto brzmi: Jakość, Niezawodność, Innowacja i Działanie.

Stawiając na innowacyjność, współpracujemy również z mniejszymi producentami, dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować sprzęt pod indywidualne zamówienie.

Współpracujemy z najbardziej znanymi producentami maszyn rolniczych, takimi jak: McCormick, Agromehanika, Kranj, Tifone, MCMS Warka, DITTA SERIA, Krauss, Aigner, Goppel, Rinieri STIHL i Viking. Zajmujemy się także sprzedażą i serwisem pilarek, kos spalinowych i kosiarek trawnikowych renomowanej firmy STIHL i Viking. Posiadamy własny transport ciężarowy, dział hydrauliki siłowej oraz autoryzowany serwis sprzedawanych przez nas maszyn. Jako nieliczni na ryku dysponujemy nowoczesnymi technologiami w dziedzinie mechanicznego zbioru owoców

     Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Numer telefonu:   81 827 25 75
E-mail:   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Sklep czynny:
pn - pt:7:00 - 16:00

ads